مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری:

021-44872230

021-44820428

021-44722230

021-44872231

02144850335

وکلای برتر تهران

5 وکیل برتر تهران | وکلای برتر تهران

معروف ترین وکیل تهران | 5وکیل برتر تهران | بهترین وکیل تهران | بهترین وکیل ملکی تهران

شماره تلفن وکیل در تهران: 021-44872230 - 021-44820428

معروف ترین وکیل تهران

وکلای برتر تهران | وکیل حقوقی در تهران

 

 ممکن است برای هر شخصی در طول زندگی مشکلاتی پیش بیاید که باید از طریق مراحل قانونی حل شود و نیاز داشته باشید که از بهترین وکیل تهران کمک بگیرید. انتخاب برترین وکیل تهران برای تمام ساکنین شهر تهران و حتی شهرستان های دیگر از اولویت های افرادی می باشد که درگیر پرونده می باشند. بهترین وکیل در تهران

وکیل ( وکیل برتر تهران ) شخصی است که به نیابت از موکل خود می تواند اختیارات قانونی او را در دست بگیرد. وکیل می تواند مشاوره های حقوقی را نیز به موکل خود ارائه دهد. در واقع می توان گفت وکیل وظیفه دارد با دریافت حق الوکاله از موکل خود، وکالت بررسی و پیگیری امور محوله را طبق عقد وکالت بپذیرد. وکیل برتر تهران

در موسسه حقوقی حامیان عدالت شما می توانید از تخصص وکلایی که در تهران هستند استفاده کنید و از بهترین وکلای تهران که در زمینه ی حقوقی مورد نظر شما فعالیت می کند در تهران مشاوره بگیرید.

بهترین دفتر وکالت تهران:

غرب تهران یکی از پرجمعیت ترین و شلوغ ترین مناطق تهران می باشد. با وجود ترافیک و وسعت زیاد شهر تهران اگر قرار باشد ساکنین هر منطقه برای دریافت خدمات به مناطق دیگر بروند دچار مشکل می شوند. با زندگی های مدرن و پیشرفته که به نوعی با پیشرفت های تکنولوژی عجین شده است بسیاری از امور را می توان از خانه نیز پیگیری کرد و نیازی به سردرگمی در شلوغی های شهر نیست. خدمات حقوقی نیز از این امر مستثنی نیست و با وجود دفتر وکالت تهران که علاوه بر خدمات حقوقی و مشاوره حقوقی حضوری به صورت تلفنی نیز خدمات خود را ارائه می دهد.

دفتر وکالت تهران در موسسه حقوقی حامیان عدالت با بهره گیری از تخصص و تجربه بهترین وکلای خود، بهترین خدمات خود را به مشتریان خود ارائه می دهد. 

 

 

وکیل پایه یک دادگستری به چه کسی گفته می شود؟

وکیل پایه یک دادگستری به شخصی گفته می شود که پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس و یا بالاتر در رشته حقوق یا همتراز آن در حوزه علمیه، در آزمون کانون وکلای دادگستری که هر سال یک بار برگزار می شود، در رقابتی سنگین و نفس گیر موفق به کسب معدل و ترازی شده باشد که بتواند در بین رقبای پر شماری که دارد به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شود. وکیل برتر تهران 

مدت زمان دوره کارآموزی 18 ماه است و پس از آن آزمونی تحت عنوان اختبار بصورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می گردد و شخصی که موفق به قبولی در مجموع 2 آزمون کتبی و شفاهی فوق شود، مجاز به حضور در مراسم تحلیف می گردد که در مراسم مذکور پس از طی تشریفات و اتیان سوگند توسط ایشان، وی به عنوان وکیل دادگستری یا وکیل پایه یک دادگستری نائل می شود. وکیل برتر تهران 

وکیل پایه یک دادگستری در انواع حوزه های حقوقی می تواند فعالیت کند اما معمولا هر وکیل در یک یا چند حوزه تخصص دارد که وکیل پایه یک دادگستری در تمامی این حوزه ها می تواند راهنمای موکل باشد. 

وکلای برتر تهران

بهترین وکیل تهران | شماره تلفن وکیل در تهران

 

ویژگی یک وکیل خوب در تهران:

یک زمانی وکالت یکی از شغل های پردرآمد دنیا بود و داشتن وکیل برای هرکسی ممکن نبود. اما سالهاست که وکالت دیگر آن شغل پردرآمد نیست و دیگر باشکوه به حساب نمی آید گرچه عده ای هنوز وکیل را جزء اشخاص خاص و دارای جایگاه اجتماعی بالا به حساب می آورند. در سال های اخیر، با افزایش بی رویه دانشجویان رشته حقوق و در نتیجه، افزایش چشمگیر تعداد وکلای دادگستری و همچنین، تلاش وافر افرادی در دادگستری و خارج از دادگستری برای کاستن از اعتبار وکیل از هر طریق ممکن، کار را به جایی رسانده است که وکیل دادگستری با مشکلات زیادی مواجه شده به گونه ای که، برخی از وکلا، حتی در تأمین معیشت دچار مشکل شده اند!

با این همه، یک وکیل به تنهایی می تواند با بهره گیری از هوش بالا، توان فنی و تخصصی، تعهد، جدیت و شجاعت بر تمامی مشکلات فائق آید و شخصیت واقعی یک وکیل دادگستری را به نمایش بگذارد.

یکی از مهمترین دعاوی خانواده پرونده های طلاق است چه طلاق توافقی و چه طلاق از طرف دو طرف، که واضح است با توجه به این که در قانون، طلاق به دست زوج است گرفتن طلاق از جانب زن، بسیار دشوار محسوب می شود. بهترین وکیل تهران در حامیان عدالت می تواند سیر طلاق را با توجه به تجربه و آشنایی با رویه دادگاه برای شما همراه کند.

موسسه حقوقی حامیان عدالت معتقد است که برای بهترین وکیل خانواده بودن باید بهترین موکل بود. بهترین وکیل نیاز به موکل خوب دارد و به در تمام طول پرونده باید در رابطه با موضوع پرونده چیزی را از موکل خود مخفی نکند و برای موفقیت در پرونده با صبر و حوصله حقیقت را برای موکل خود بازگو کند.  

این نکته را به یاد داشته باشید که موفقیت شانسی نیست مخصوصا در حوزه وکالت که جزء به جزء مهم است. شما می توانید با رعایت کردن دو گزینه مهم هزینه و تجربه از خدمات وکیل پایه یک دادگستری یا بهترین وکیل تهران بهره مند شوید.

وکیل در تهران

شماره تلفن بهترین وکیل در تهران

وکیل چه کاری انجام می دهد؟

وكیل وظایف زیادی دارد كه فراتر از دادگاه اساسی است. تحقیق در مورد اطلاعات، تهیه اسناد و اطلاعات، واسطه اختلافات و ارائه مشاوره حقوقی به مشتری در مورد حقوق قانونی آنها، فقط به برخی از مسئولیت ها بستگی به حوزه قانون دارد.

وکیال و وکالت در دادگاه:

همان طور که می دانید دعوی حقوقی و کیفری نسبت به دیگر موضوعات حقوقی معمولا یک بار قابل طرح است البته به جز موضوعاتی که از این قاعده مستنثی می باشند بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه باید از طریق مشاوره حقوقی و انتخاب یک وکیل خوب در اقامه دعوی و دفاع از موکل خود در مقابل طرح دعوی می تواند در حل مشکلات به وجود آمده کمک کند. مشاوره حقوقی یا وکیل حقوقی تنها مختص مشکلات حقوقی نیست و حتی قبل از اقدام به کاری و یا با بروز مشکلی می توانید از مشاوره حقوقی و خدمات بهترین وکیل تهران استفاده کنید.

تماس یا بهترین وکیل در تهران:

باتوجه به اینکه بیشتر زندگی های امروزی با مشکلات حقوقی و کیفری زیادی از قبیل خانوادگی، طلاق، ملکی، قتل، بانکی و... مواجه هستند بنابراین اشخاص به دنبال بهترین وکیل تهران برای برطرف کردن مشکلات حقوقی خود هستند. پیدا کردن بهترین وکلای تهران امروزه کار سختی است و شاید شما متوجه نشوید وکیلی که انتخاب کرده اید در موضوع مشکل شما تخصص دارد یا خیر. به همین دلیل پیدا کردن بهترین وکیل و وکیل متخصص بسیار کار سختی است. 

بهترین وکیل تهران

هزینه بهترین وکیل تهران:

بر اساس آیین نامه های مربوطه، هزینه وکالت به صورت توافقی بین وکیل و موکل می شود. آنچه که در میزان حق الوکاله تاثیر می گذارد تجربه و تخصص وکیل پایه یک دادگستری می باشد. حق الوکاله شامل هزینه های مربوط به دادرسی، کارشناسی، ثبت درخواست و... نمی شود و موکل باید این هزینه ها را به صورت جدا پرداخت کند. 

 وظایف بهترین وکیل در تهران:

وظایف قانونی یک وکیل پایه یک دادگستری نسبت به موکل خود عبارتند از:

  • درستکاری و صدات
  • دعایت کردن حدود و اختیارات در وکالت
  • حفظ اسرار موکل خود
  • مراقبت و پیگیری لازم در تعقیب دعوی
  • رعایت مصلحت موکل
  • احساس وفاداری نسبت به موکل خود
  • تشویق به سازش بین طرفین

 

 بهترین وکیل ملکی تهران | بهترین وکیل تهران | معروف ترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل ملکی در تهران | بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل ملکی در تهران:

تنوع در قوانین و مقررات حاکم بر املاک و ناآگاهی مردم نسبت به قوانین مربوط به املاک، علاوه بر اینکه باعث طولانی تر شده فرآیند رسیدگی می شود، بلکه باعث نرسیدن به نتیجه دلخواه در بسیاری از موارد می باشد. 

با توجه به اینکه موضوع دعاوی ملکی اهمیت زیادی دارد و تصمیمات مهم و سرنوشت ساز در دعاوی مربوط به املاک و مستغلات، بهتر است هر یک از طرفین برای جلوگیری از ضایع شدن حق خود و دیگری از یک وکیل ملکی کمک بگیرند.

خصوصیات بهترین وکیل ملکی:

یکی از ویژگی های مهم وکیل ملکی متخصص این است که قبل از حضور در جلسه و دفاع از موکل خود با مطالعه پرونده، اطلاعاتی کامل از موضوع پرونده و دلایل و مدارکی را به دست آورد. همچنین وکیل خوب کسی است که در مقابل موکل احساس مسئولیت کند و پاسخگوی موکل خود باشد در حالی که وکالت خود یک نعهد به وسیله است و وکیل نیز در رسیدن به نتیجه به صورت قانونی مسئولیتی ندارد. 

هزینه بهترین وکیل ملکی در تهران:

در رابطه با هزینه وکیل دعاوی ملکی نمی توان بخش مشخص و ثابتی را بیان کرد. هزینه وکیل ملکی کاملا به شختی و پیچیدگی پرونده بستگی دارد که براورد هزینه وکالت نیز برعهده وکیل ملکی می باشد. 

شماره تلفن بهترین وکیل 

 وکیل تسخیری در تهران:

زمانی که یک دعوای کیفری اتفاق می افتد در صورتی که حضور وکیا در ضروری باشد به دلیل امتناع متهم از پذیرش وکیل و یا در صورت نداشتن بضاعت مالی برای این کارف دادگاه برای دفاع از حق متهم یک وکیل تسخیری انتخاب می کند. در این شرایط با توجه به تشخیص دادگاه از میان وکلای دادگستری، یک وکیل رایگان برای او در نظر گرفته می شود که وارد پرونده می شود. به این وکیل، وکیل تسخیری گفته می شود. 

 

 

پنج وکیل برتر تهران | معروف ترین وکیل تهران | بهترین وکیل در تهران

  1- دکتر امین گلریز | وکیل برتر تهران | وکیل حقوقی در تهران

 معروف ترین وکیل تهران

 وکیل پایه یک دادگستری در تهران | معروف ترین وکیل تهران | بهترین وکیل تهران

 دکتر امین گلریز فارغ التحصیل رتبه یک دکتری، دارای سابقه قضایی، نویسنده کاملترین شرح قانون مجازات، عضو هیات علمی دانشگاه، پژوهشگر برتر کشور ، وکیل پایه یک دادگستری ،عضو کانون وکلا مرکز

آدرس: شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبروی مترو شریعتی، برج مینا، طبقه ۹ - واحد۴

 

شماره تلفن وکیل در تهران: 09120899917 - 02122894819 - 02126702756- 02126702518 

 

 

2- دکتر ایرج گلدوزیان | وکیل پایه یک دادگستری در تهران | بهترین وکیل تهران

وکیل در تهران

وکیل پایه یک دادگستری | عضو هیات علمی دانشگاه تهران

 

آدرس: خیابان انقلاب، تقاطع خیابان ولیعصر، خیابان برادران مظفر، ساختمان 91، طبقه سوم، واحد 15

شماره تلفن بهترین وکیل تهران: 22894819-021

 

 

3- دکتر عباس کریمی | بهترین وکیل حقوقی در تهران

بهترین وکیل تهران

 وکیل پایه یک دادگستری و عضو هیات علمی دانشگاه  | وکیل برتر تهران | معروف ترین وکیل تهران

 آدرس: تهران، پاسداران، نبش بوستان 10، پلاک 297

شماره تماس بهترین وکیل تهران: 22761640-021

 

  

4- سید محمود علیزاده طباطبایی | بهترین وکیل تهران

وکیل در تهران | وکیل تهران

 وکیل پایه یک دادگستری تهران | معروف ترین وکیل تهران | بهترین وکیل ملکی تهران

 آدرس: تهران، اوین، خیابان شهید کچویی، پلاک 131

شماره تلفن وکیل برتر تهران : 22408584-021

 

 

5 - مهرداد نادعلی | وکیل برتر تهران و وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری | بهترین وکلای تهران | وکیل در تهران

 

عضو کانون وکلای دادگستری، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، رتبه ۳ کارشناسی ارشد

سوابق کاری: ۴سال سابقه مدیریت حقوقی، ۸سال سابقه وکالت فعالیت در زمینه های:

حقوقی: چک، وصول مطالبات، تخلیه، خلع ید، الزام به تنظیم سند، تنظیم قراردادها، توقیف اموال، اثبات مالکیت و ...

کیفری: چک، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، کلاهبرداری، ضرب و جرح، توهین، افترا، تخریب اموال، قاچاق مشروبات الکلی، شرب خمر، مواد مخدر، مزاحمت تلفنی، مزاحمت و ممانعت ا ز حق، فروش مال غیر و ...

وکیل و مشاور حقوقی در پروژه های حقوقی شرکت های بزرگ شیلات و چاپ و کشت و صنعت و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و...

انجام بیش از ۳۰۰ پرونده حقوقی و کیفری در مراجع قضایی و اداری و ...

شماره تماس وکیل برتر تهران : 3591 623 0912

 

بهترین وکیل در تهران

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری با بهترین وکیل در تهران: 09122171024

 

 

 معروف ترین وکیل تهران | بهترین وکیل در تهران | بهترین وکیل ملکی تهران

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر مؤسسه حقوقی حامیان عدالت توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

تماس فوری 02144850335