مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری:

021-44872230

021-44820428

021-44722230

021-44872231

02144850335

وکیل اداری

وکیل اداری | وکیل دیوان عدالت اداری

وکیل دعاوی اداری | بهترین وکیل اداری | وکیل اداری در تهران

وکیل دعاوی اداری | شماره بهترین وکیل اداری

حقوق اداری یکی از شاخه های جدید از حقوق عمومی داخلی می باشد که تعیین کننده حقوق سازمان های اداری و رابطه آنها با افراد می باشد. آشنایی با مسائل حقوقی برای کارمندان شرکت و ادارات یک ضرورت به حساب می آید. مهم ترین وظیفه امور حقوقی استفاده از آن به عنوان یک ابزار دفاعی از حقوقی شهروندان و کنترل اقدامات خودسرانه مقامات اداری می باشد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره حقوقی با بهترین وکیل اداری در خصوص مسائل اداری و دولتی با موسسه حقوقی حامیان عدالت تماس بگیرید. 

وکیل اداری باید از قانون و مقررات شهرداری ها، قانون کار، قانون مالیات بر درآمد، قانون اراضی شهری، قانون بازرسی کل کشور و.... آشنا باشد تا بتواند در مراجع اداری وکالت این گونه دعاوی را بر عهده گیرد. 

 وکیل کیست؟

به طور کلی می توان گفت وکیل کسی است که از طرف شخص دیگر اعم از حقیقی یا حقوقی به موجب عقد قرارداد برای انجام کاری مامور می شود. وکالت نیز عقدی جایز است که در چهارچوب مقررات قانون مدنی منعقد می شود و طرفین ان وکیل و موکل نامیده می شوند.

وکیل دعاوی اداری | وکیل اداری در تهران | بهترین وکیل اداری

وکیل دعاوی اداری 

وکیل دیوان عدالت اداری کیست؟

بعد از گرفتن مدرک وکالت توسط وکیل عدالت اداری، وی می تواند از طرف شما طرح شکایت تنظیم کند. اما نکته بسیار مهم در رابطه با وکیل دیوان عدالت اداری این است که شما باید به وکیلی وکالت دهید که توانایی این را داشته باشد که به صورت حضوری با قاضی صحبت کند زیرا رسیدگی در دیوان عدالت اداری به صورت غیرحضوری است و همانگونه که می دانید صحبت حضوری نسبت به صحبت کردن از طریق کتبی تاثیر بیشتری جهت روشن شدن موضوع و همچنین تسخیر ذهن قاضی دارد 

 از وظایف وکیل اداری؟

از جمله کارهای یک وکیل اداری رسیدگی و باطل کردن اقدامات و تصمیمات یک اداره یا سازمان در صورت غیر قانونی بودن آن است.

به خسارات ناشی از آیین نامه ها و اقدامات اداری  که خلاف قانون هستند رسیدگی کرده و آن ها را باطل می کنند.

به شکایات کارکنان اداره، مستخدمین و قضات دادگستری در صورت ضایع کردن حقوق آن ها رسیدگی می کنند.

به رای نهایی و صادره از سوی دادگاه و موارد تجدید نظر آن ها رسیدگی می کنند.

وکیل دعاوی اداری در تهران | بهترین وکیل برای دعاوی اداری 

وکیل عدالت اداری| وکیل دعاوی اداری

وظایف سازمان بررسی کشور:

 سازمان  بررسی کشور با بازرسی و نظارت مستمر به صورت کلی و موردی با هرگونه تخلف و سرپیچی از قوانین برخورد می کند و با ارسال گزارش تخلف و طرح شکایات به مراجع و نهاد های قضایی برای تعقیب و مجازات متخلفین اقدام کرده و با پی گیری مداوم پرونده مخلفین را مجازات می کند. وکیل اداری این گونه دعاوی را به نحو احسن با قبول وکالت دعاوی اداری انجام می دهد.

بهترین راه برای انتخاب وکیل دیوان عدالت اداری:

  • وکیل اداری متخصص در دیوان عدالت اداری بر تمام قوانین دیوان عدالت اداری اشراف داشته و تمام پیچیدگی ها و تبصره ها را بشناسد.
  • در کوتاه ترین زمان به نتیجه می رسید.
  • هزینه شما بسیار پایین می آید.
  • شما وقت و انرژی خود را در دادگاهها هدر نخواهید داد.
  • ریسک شکست را بسیار پایین می آورد.

وکیل دیوان عدالت اداری خوب در تهران

منظور از وکیل دیوان عدالت اداری خوبُ وکیلی است که بر مباحث قانون شهرداری ها و اطلاع از رویه قضایی دیوان عدالت اداری و همچنین آرای صادر شده از هیات عمومی دیوان عدالت اداری تسلط کامل را داشته باشد.

دفتر وکلای حامیان عدالت با استفاده از وکیل مجرب خود در این زمینه و اخذ آرای مثبت بسیاری در موضوعات مختلف دیوان عدالت اداری از جمله مباحث مربوط به شهرداری ها هیئت تخلفات اداری کمیسیون های بدوی و تجدید نظر ماده ۱۰۰ کمیسیون ماده ۷۷ هیات تشخیص مطالبات تامین اجتماعی و آرای صادر شده از مراجع شبه قضایی در خصوص مالیات ها می تواند کمک شایسته‌ای را به شما بنماید.

 

 

سوم-نظارت از نظر بازدهی و کارآیی ادارهموسسه حقوقی حامیان عدالت

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

تماس فوری 02144850335