وکیل ارث

وکیل ارث

وکیل دعاوی ارث | وکیل ارث در تهران | بهترین وکیل ارث

 

 در موسسه حقوقی حامیان عدالت برای مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری در مورد ارث و میراث می توانید با شماره های 021-44872230 - 021-44820428- 021-44722230 - 021-44872231 تماس بگیرید تا با بهترین وکیل تهران در زمینه ارث و میراث در ارتباط باشید. با مطالعه مطالب در این صفحه می توانید بیشتر با مفاهیم ارث و میراث آشنا شوید. 

وکیل ارث

 وکیل ارث کیست؟

وکیل ارث شخصی است که با آگاهی و اطلاع کامل به قوانین امور حبسی و طبقات مختلف ارث، شرایط محرومیت از ارث، ارث فرزند خوانده، ارث همسر از شوهر، تقسیم ارث مادر و.... و تمام مراحل تقسیم ارث و محاسبه ان و مواردی مربوط به دعاوی ترکه آشنایی دارد و به آن تسلط کامل دارد.

 اگر ارث توسط ورثه دریافت شود باید در ابتدا وارثین تایید شوند و سهم انان در ادامه مشخص شود. وکیل ارث می تواند تمام خدماتی که مربوط به انحصار وراثت، تقسیم ارث ترکه، کارهای مربوط به ارث و میراث را بررسی و انجام دهند. گاهی ممکن است پیش بیاید که وراث از لحاظ عاطفی توانایی انجام کارهای ذکر شده را ندارند و وکیل ارث می تواند به آنان کمک کند و کارهای حقوقی مربوط به ارث را برای آنان انجام می دهد.

وکیل ارث و میراث در تهران:

وکیل ارث در تهران به شما کمک می کند که با کمترین زحمت و کمترین هزینه بتوانید حق و حقوق خود را دریافت کنید. ارث و میراث یکی از مهم ترین مواردی است که بعد از فوت به یادگار خواهد ماند و همچنین می توان گفت که ارث جنبه معنوی نیز دارد. وکیل ارث می تواند به شما کمک کند که این یادگاری را بدون دردسر دریافت کنید. 

شروط لازم برای ارث:

از شروط ارث و میراث می توان به فوت کردن کسی که می خواهد دارایی یا مال خود را به خانواده و نزدیکان خود به عنوان ارث ببخشد، حضور و زنده بودن کسانی که می خواهند مالی را به ارث ببرند و همچنین وجود مالی برای ارث اشاره کرد. 

در یک نگاه کلی منظور از بیان کردن شرایط ارث به این منظور است که ببینیم آیا ارث شامل این افراد می شود یا خیر. چنانچه یکی از موانع ارث وجود داشته باشد خص از ارث محروم خواهد شد. 

 

وکیل ارث | موسسه حقوقی حامیان عدالت

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

تماس فوری 02144820428