مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری:

021-44872230

021-44820428

021-44722230

021-44872231

02144850335

وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده در تهران

وکیل خانواده | بهترین وکیل خانواده | مشاوره حقوقی با بهترین وکیل خانواده

وکیل خانواده

 

این روزها با توجه به شرایط بد اقتصادی و فرهنگی کمتر خانواده ای پیدا می شود که به نوعی درگیر مشکلات خانوادگی با طلاق نباشد. بدیهی است که همه بر قوانین خانواده تسلط ندارند و بهتر است دفاع از حقوق به وکیل خانواده مجرب سپرده شود. 

اکثر افراد تمایل دارند که پرونده خود را به بهترین وکیل واگذار کنند. در رابطه با لزوم استفاده از وکیل متبحر سخن های زیادی گفته شده است و علاوه بر اینکه هنوز هم در کشورهای توسعه یافته استفاده از خدمات وکیل پایه یک دادگستریی رواج نیافته است اما مزایای استفاده از وکیل خانواده انچنان واضح است که طولانی کردن کلام، تنها توضیح واضحات خواهد بود. 

تماس با بهترین وکیل خانواده در تهران:

داشتن یک وکیل خانواده خوب و حرفه ای این روزها شاید کار سختی نباشد اما چندان کار آسانی هم نیست. با شرط اقتصادی، خانوادگی، اجتماعی و.... نیاز افراد به یک وکیل متخصص و کاربلد را بیشتر می کند. 

مشکلات و مسائل حقوقی مربوط به خانواده مانند نفقه، مهریه، طلاق و.... در دادگاه های خانواده انجام می شود و با سروکار داشتن با مسائل خاص خانوادگی حتما باید به دفاتر مورد اعتماد و همچنین با وکلای قابل اعتماد مشکلات خود را در میان بگذارید. 

 وکیل خانواده در تهران

موسسه حقوقی حامیان عدالت با سالها تجربه در حوزه وکالت و با کمک بهترین وکلای پایه یک دادگستری در تمام امور حقوقی و کیفری خدمات حقوقی ارائه می دهد. اگر درگیری کارهای پر پیچ و خم دادگاه شده اید و به کمک یک وکیل خانواده خوب هستید می توانید با موسسه حقوقی حامیان عدالت تماس بگیرید.

تمام وکلای ما آماده اند تا تمام سوالات حقوقی شما در زمینه خانواده، طلاق، کیفری، بانکی، املاک و .... را پاسخ دهند تا بتوانید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید. 

چرا به یک وکیل خانواده متخصص نیاز داریم؟

وکیل خانواده می تواند با ارائه مشاوره های تخصصی به صورت تلفنی و حتی حضوری، مسیر پرونده را برای موکل خود آنگونه که او انتظار دارد، پیش ببرد. بنابراین قبل از هر اقدامی لازم است که به یک مشاور خانواده یا یک وکیل خانواده مراجعه کرد و از او کمک گرفت تا به موفقیت در پرونده نزدیک شد. در بسیاری از مواقع با نوع صحبت کردن وکیل و نوع دفاع او، مسیر پرونده کاملا تغییر می کند.  

در صورت فوت پدر، حضانت فرزند بر عهده چه کسی است؟

حضانت فرزند حقی است که قانون برای حفظ و نگهداری کودک به والدین سپرده است. وظیفه نگهداری فرزندان در زندگی مشترک بر عهده والدین است اما در صورت فوت پدر و بر اساس قانون مدنی حضانت فرزندان با مادر می باشد.  

 طلاق به چه صورتی است و شامل چند دسته می باشد؟

طلاق دو دسته است. طلاق رجعی و طلاق بائن. طلاق بائن به طلاق خلع و مبارات تقسیم می شود. اگر بی میلی و کراهت به ادامه زندگی از طرف هر دو زن و شوهر باشد طلاق مبارات است ولی چنانچه این درخواست طلاق یکطرف باشد به آن خلع گفته می شود.

موسسه حقوقی حامیان عدالت

 


سوالات متداول حقوقی:

  • استرداد جهیزیه به چه معناست؟

یکی از دوعاوی که در زمان طلاق و مطالبه دمهریه مطرح می شود، استرداد جهیزیه می باشد. در کل می توان گفت که زن در دو صورت می تواند در این دعوا پیروز شود و حکم استرداد جهیزیه را دریافت کند. اول، رسید خرید اموال و دوم تهیه لیستی از اموال و جهیزیه از سوی خانم که به امضای دو شاهد صورت گرفته باشد.

  • حضانت اطفال در صورت فوت پدر با کیست؟

بر اساس قانون حمایت خانواده، طفل چه پسر باشد و چه دختر و با هر سنی که باشد بعد از فوت پدر، با مادر خواهد ماند و جد پدری حقی در این باره نخواهد داشت مگر در مواردی که دادگاه تشخیص دهد که مادر صلاحیت نکهداری از فرزند را ندارد. 

 

 

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

تماس فوری 02144850335