مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری:

021-44872230

021-44820428

021-44722230

021-44872231

02144850335

وکیل مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل مالیاتی | وکیل در دعاوی مالیاتی | شماره تلفن وکیل در تهران

وکیل دعاوی مالیاتی در تهران

 وکبل مالیاتی در تهران

مالیات چیست؟

مالیات مبلغی است که دولت از طریق سازمان مالیاتی کشور از شرکت ها و اشخاص دریافت می کند که یکی از اصلی ترین ابزار کسب درآمد برای دولت به حساب می آید. 

در واقع مالیات می تواند ابزاری سیاست گذاری شده برای دولت باشد که دارای دو نوع مستقیم و غیر مستقیم می باشد که هر کدام شرایط و قوانین مربوط به خود را دارند. 

وظایف وکیل مالیاتی:

از جمله کارهای وکیل دعاوی مالیاتی به موارد زیر می توان اشاره کرد

اعتراض کردن به مالیات تعیین شده 

توافق کردن با کلیه کارهای واحد های اجرایی و اداری

جلوگیری از ضررهای پرداخت مالیات

درخواست احاله و تجدید نظر پرونده های در مراجع حل اختلاف

قبول پرونده های بدهی و تعیین تکلیف برای مالیات تعیین شده

وکیل دعاوی مالیاتی | بهترین وکیل مالیاتی | وکیل مالیاتی در تهران

وکیل دعاوی مالیاتی در تهران

وکیل مالیاتی در تهران

فاکتورهای یک وکیل مالیاتی خوب؟

یک وکیل مالیاتی باید به تمام تبصره ها و قوانین مالیاتی آگاه باشد و بهترین تصمیم را در این امور برای موکلش بگیرد. باید بیانی شیوا و قوی داشته باشد و به زبان فارسی کاملا مسلط باشد. همچنین یک مشاور بسیار خوب باشد و در کار خود تبحر و دقت کافی داشته باشد.

وکیل مالیاتی در چه جلساتی می تواند شرکت کند؟

وکیل مالیاتی می تواند در تمام جلسات اداره دارایی، سازمان تامین اجتماعی، اداره ثبت شرکت ها، اداره ارزش افزوده (در حال ادغام با عملکرد )، دادگاه مالیاتی، جامعه حسابدارن رسمی، جلسات سرمایه گذاری و .... شرکت کند، در واقع وکیل مالیاتی همواره باید در تمام جلساتی که مربوط به مسائل مالی می گردد باید در کنار مدیر عامل حضور داشته باشد.

جرایم مالیاتی

از متداول ترین انواع تخلف، تخلفات کیفری مالی می باشد. این تخلف زمانی است که شخص درآمد واقعی خود و یا حتی شغل خود را پنهان می کند و یا به وظیفه های قانونی خود عمل نمی کند. به عنوان مثال عدم اعلام درآمد یا معاملات مشمول مالیات، تاخیر در اظهارنامه ی مالیاتی، عدم پرداخت مالیات که در صورت نادیده گرفتن قوانین مجازاتی برای متخلفین در نظر گرفته شده که در زیر به برخی از مجازاتی که قانون برای متخلفین در نظر گرفته، اشاره کرده ایم:

  • ممنوع الخروج شدن
  • حبس از 6 ماه تا 2 سال
  • پرداخت جریمه نقدی
  • محروم شدن از برخی حقوق اجتماعی
  • ممنوعیت از برخی فعالیت های شغلی

شما می توانید با داشتن وکیل دعاوی مالیاتی از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کنید.

بهترین وکیل دعاوی مالیاتی در تهران | وکیل مالیاتی | وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی

وکیل دعاوی مالیاتی در تهران

مشاوره حقوقی با وکیل مالیاتی

یکی از خدماتی که به طور تخصصی و تضمینی دفتر وکلای حامیان عذدالت ارائه می کند مشاوره حققی با وکیل دعاوی مالیاتی است. اعطا کردن وکالت به وکیل دعاوی مالیاتی می تواند اضطراب های ذهنی شما در امور مالی مربوط کسب و کارتان را کاهش دهد.

وکیل مالیاتی چه خدماتی می تواند ارائه دهد؟

وکیل مالیاتی فردی است که بر قانون مالیات، بخش نامه ها، آیین نامه ها و… اشراف کامل دارد و می تواند مشاوره های دقیق و صحیحی در باب نحوه صحیح پر کردن اظهارنامه های مالیاتی و معافیت هایی که ضابطه برای مودیان در عقیده گرفته است عرضه دهد.

مشکلات مودیان مالیاتی با سازمان کار مالیات از جمله مشکلاتی است که بسیار شایع وجود دارد و شایان به بیان است که اغلب این مشکلات به جهت ناآگاهی های مودیان از کار مالیاتی وجود دارد و چه بسا افرادی از بیم گیر افتادن در چنگال اداره مالیات دست به اقداماتی می زنند که خود را گرفتارمی نمایند. در حالیکه می توان با یک مشاوره حقوقی صحیح با وکیل مالیاتی از بسیاری از مشکلات پیشگیری نمود.

وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی در تهران

عملکرد وکیل مالیاتی

شاید از خود سوال کنید زمانی که مجبور به پرداخت مالیات هستید چرا باید وکیل مالیاتی بگیرید؟ پاسخ این سوال کاملاً واضح و روشن است. قوانین موجود در زمینه اخذ مالیات بسیار منعطف هستند و تبصره های زیادی مبنی بر امکان تخفیف در مالیات پرداختی نیز وجود دارد. حتی می توان با توسل به قوانین دیگر عرصه ها همانند حقوق تجارت و حقوق مدنی مبادرت به کاهش شدید میزان مالیات ها نمود. در بسیاری از موارد امکان معافیت از پرداخت مالیات نیز وجود دارد.

وکیل مالیات متبحر می تواند شرایط مناسبی را برای کاهش میزان مالیات، معافیت از مالیات و یا تعویق در پرداخت مالیات و حتی امکان تقسیط مالیات فراهم نماید. در بیان اهمیت و لزوم استخدام وکیل برای مالیات همین کافی است که بدانیم بزرگ ترین و موفق ترین شرکت ها و تاجران جهان از یک یا چند وکیل مالیاتی برای بررسی پرونده های مربوطه کمک می گیرند.

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

تماس فوری 02144850335