مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری:

021-44872230

021-44820428

021-44722230

021-44872231

02144850335

یکشنبه, 22 بهمن 1396 ساعت 15:39

وکیل مواد مخدر

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سوالات حقوقی مواد مخدر | سوالات حقوقی

سوالات حقوقی مواد مخدر | وکیل مواد مخدر | وکیل دعاوی مواد مخدر

وکیل مواد مخدر در تهران

 وکیل مواد مخدر در تهران

وکیل مواد مخدر کیست؟

وکیل دعاوی مواد مخدر کسی است که ضمن اشراف و آشنایی با تمام قوانین مربوط به دعاوی مواد مخدر مانند قوانین مرتبط با مجازات حمل و قاچاق مواد مخدر از تجربه بالایی در بررسی و پیدا کردن راه حل موثر برای دفاع از متهم مواد مخدر برخوردار است. وکیل مواد مخدر با بهره گیری از تسلط به علم روانشناسی . شخصیت شناسی می تواند با ایجاد حس دلسوزی بیشترین حالت بخشش را برای موکل خود به دست اورد. 

بحث مبارزه با مواد مخدر، فراز و فرودهای زیادی را طی کرده ، اما پرسش این است که مواد مخدر، چرا و چگونه به معضلی جهانی تبدیل شد را در اینجا بررسی خواهیم کرد.

استفاده از مواد مخدر معمولا با نشانه‌هایی در ظاهر و رفتار فرد همراه است. این نشانه‌ها در تمام مصرف‌کنندگان یکسان نیستند و مشاهده هر کدام از آنها به معنای اعتیاد شخص نیست اما آگاهی از مجموعه این علائم به ویژه به والدین کمک می‌کند تا درصورت ابتلا فرزندانشان به اعتیاد، هرچه زودتر از آن اطلاع یابند. سوالات حقوقی مواد مخدر

وکیل مواد مخدر در تهران

دفاع وکیل مواد مخدر از متهم

پرونده‌های مواد مخدر به پرونده‌های مهم و پرونده‌های خرد و کلان تقسیم شده اند که هر دو نوع آن دارای حساسیت بسیار زیادی است. به جهت انگیزه‌های مالی، معمولاً اکثر وکلا چنین پرونده‌هایی را قبول می‌کنند.

تعداد وکلای متخصص در حوزه مواد مخدر در کشور، کمتر از صد نفر است! لذا اکیداً توصیه می‌شود که در مورد پرونده‌های مواد مخدر این چنینی، پیگیری امور را به وکیل مواد مخدر متخصص و با تجربه در موسسه حقوقی حامیان عدالت، وکلای پایه یک دادگستری، بهترین وکیل تهران و قضات بازنشسته در پرونده‌های این حوزه بسپارید. 

چرا به یک وکیل دعاوی مواد مخدر نیاز داریم؟

سوالی که ممکن است برای خیلی ها پیش بیاید این است که آیا جرایم مربوط به مواد مخدر نیاز به یک وکیل متخصص در این حوزه دارد؟ و باید بهترین وکیل در دعاوی مواد مخدر چه ویژگی هایی داشته باشد. از انجایی که جرائم مربوط به مواد مخدر می تواند زیرمجموعه جرائمی که علیه آسایش مردم و امنیت و سلامت جامعه باشد و قانون گذار نسبت به مجازات این گونه از مجرمین تاکید زیادی داشته و نسبت به یک سری موارد که مرجع قضایی ملزم به تعیین وکیل می کند. 

سوالات حقوقی مواد مخدر | وکیل مواد مخدر | وکیل دعاوی مواد مخدر 

وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر | وکیل اعتیاد 

وکیل مواد مخدر | وکیل دعاوی مواد مخدر

اولین سوالی که برای هر ایرانی پیش می آید این است که چرا هزینه مبارزه با مواد مخدر در ایران بیشتر از سایر کشورهاست...  ادامه مطلب

افغانستان و پاکستان دو کشور در همسایگی ایران هستند که این دو کشور از تولید کنندگان عمده مواد مخدر در جهان به شمار می آید، با وجود این شرایط جغرافیایی نامساعدی که ایران دارد مبارزه با مواد مخدر کار راحتی نیست. البته تا قبل پیروزی جمهوری اسلامی ایران خود یکی از تولید کنندگان عمده مواد مخدر بوده که به اصطلاح مثلث طلایی در زمینه مواد مخدر مشهور بوده. که ظلعهای این مثلث را افغانستان، پاکستان، و ایران تشکیل داده است.  وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر | سوالات حقوقی مواد مخدر

پرونده های مرتبط به مواد مخدر بسیار سخت هستند و نیاز به یک وکیل مواد مخدر بسیار مجرب و حرفه ای در این زمینه دارد.  تعداد ر در ایران که در این زمینه با تجربه و متخصص باشند بسیار کم است. قوانین مرتبط با مجازات حمل، مصرف و قاچاق مواد مخدر دارای مواد و تبصره های گوناگونی است. اگر دارای پرونده مواد مخدر هستید، پیشنهاد می کنیم حتما با وکیل مواد مخدر مجرب و حرفه ای، مشورت نمایید تا حق و حقوق شما ضایع نگردد. 

سوالات حقوقی مواد مخدر

مواد مخدر چیست؟

مواد مخدر به هر ماده خالص یا ترکیب شده ای اطلاق می شود که باعث اعتیاد و وابستگی افراد می شود

تأثیر مواد مخدر بر سیستم عصبی و سایر سیستم های بدن بسیار مهلک و مخرب است و در صورتی که فرد معتاد به شکل مرتب و مداوم از آنها  استفاده نکند دچار درد، تنش های شدید عصبی، اختلال در دستگاه گوارش و … می گردد وکیل مواد مخدر

 مواد اعتیاد آور شامل سه دسته مواد مخدر، مواد و مواد توهم زا می باشد که در میان مردم این مواد اعتیاد آور تحت عنوان مواد مخدر شناخته می شوند. اعتیاد به مواد مخدر نوعی بیماری است که اولین قدم برای ترک آن اطلاع از تاثیر و عوارض مصرف آن می باشد. وکیل مواد مخدر

بدیهی است باتوجه به آثار زیانبار موادمخدر بر روی بدن انسان تقریبا در همه کشورها تولید، نگهداری و فروش ماده مخدر خلاف قانون و جرم محسوب می‌شود.

سوالات حقوقی مواد مخدر | وکیل مواد مخدر

در صورت اثبات جرم فروشنده مواد مخدر اگر سابقه نداشته باشد چه مجازاتی برای او در نظر گرفته می شود؟

مجازات چنین جرمی جزای نقدی، شلاق و حبس ۵ تا ۸ سال می باشد که بسته  به نوع دفاع امکان تعلیق بخشی از حبس وجود دارد.

 وکیل دعاوی مواد مخدر

اگر می خواهید در رابطه با مسائل حقوقی مواد مخدر مشاوره بگیرید می توانید با مشاوران حقوقی ما در موسسه حقوقی حامیان عدالت در تماس باشید. 

وکیل مواد مخدر در یاین موسسه حقوقی در رابطه با موضوع دعاوی مواد مخدر، سالهاست تجربه دارد و با توجه به تخصص و سوابق قضاوتی و  تلاش می کند تا مجازات متهم را کاهش دهد.  

 وظیفه وکیل مواد مخدر چیست؟

بیشتر افراد بر این باورند که اگر ارتکاب جرم افرادی را اجرا کنند دیگر خودشان مسولیت کیفری ندارند اما غافل از اینکه بر اساس ماده 18 در قانون مبارزه با مواد مخدر، هر شخص برای ارتکاب هر یک از جرائم اشخاصی را اجرا کند و یا به خدمت گمارد و فعالیت انها را مدیریت کند و از فعالیت های وی پشتیبانی مالی کند به عنوان مجرم شناخته می شود و حتی ممکن است مجازات اعدام برای او در پیش رو باشد. 

مجازات حمل و فروش مواد مخدر چیست؟

مجازات حمل و نگهداری مواد مخدر جریمه نقدی و شلاق می باشد، ولی در صورتی که ثابت شود مجرم بار اول است که مرتکب جرم شده است می توان در مجازات تخفیف داده شود و حبس به جزای نقدی تبدیل شود.

  سوالات متداول مواد مخدر

  • آیا سو پیشینه و سابقه مواد مخدر پاک می شود؟

بعد از گذشت دو سال سابقه جرایم مواد مخدر پاک می شودو سوپیشینه محسوب نمی شود. در صورتی که پاک نشود می توان درخواست حذف سو پیشینه داد.

  • جرم نگهداری مشروبات الکلی دست ساز چیست؟

کسی که مشروبات الکلی دست ساز تهیه و نگهداری می کند به شش ماه تا یک سال حبس و 74 ضربه شلاق و مجازات نقدی به میزان 5 برابر جنس نگهداری شده محکوم می شود.

 

 

 

 

 

وکیل مواد مخدر | سوالا حقوقی مواد مخدر

 

مجازات کسانی که معتاد نیستند ولی در فروش مواد مخدر نقش دارند طبق قوانین جمهوری اسلامی چیست:..... ادامه مطلب


 مجازات کسی که بذر خشخاش را نگهداری می کند چیست؟.....ادامه مطلب


 

بازدید 97723 بار آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 ارديبهشت 1400 ساعت 09:31
محتوای بیشتر در این بخش: « سوالات حقوقی مواد مخدر
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

تماس فوری 02144850335