مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری:

021-44872230

021-44820428

021-44722230

021-44872231

02144850335

وکیل طلاق

وکیل طلاق در تهران

وکیل دعاوی طلاق | بهترین وکیل در طلاق | وکیل طلاق در تهران

وکیل طلاق

 چگونه یک وکیل طلاق حرفه ای پیدا کنیم؟

داشتن یک وکیل طلاق متخصص و با تجربه برای طلاق در طول جریان یک پرونده به خصوص دعاوی طلاق و خانواده با توجه به اینکه در حصول نتیجه به نفع شما موکل حتما تاثیر مثبت خواهد گذاشت، از شدت اثرات سوء آن، کاهش خواهد یافت. داشتن یک وکیل متخصص به توجه، دقت و شناخت و تا حدودی شانس نیز بستگی دارد. 

وکیل دعاوی طلاق، یک مشاور حقوقی است که به کارهای مربوط به خانواده و طلاق رسیدگی می کند. وکیل طلاق در موارد مالی و تعاولات زوجین از قبیل مهریه و نفقه را در دستور کار خود قرار می دهد. مراجعه به وکیل طلاق در رابطه با اختلافات خانوادگی، الزاما با هدف جدایی نیست و حتی ممکن است مربوط به اختلافات حقوقی و مالی میان زوجین و یا عدم الزام به تعهدات زوجین بر اساس موارد درج شده در عقدنامه و شرایط ضمن عقد باشد. 

تفاوت طلاق و فسخ نکاح:

در رابطه با طلاق می توان گفت که طلاق به تشریفات نیاز دارد و یک عمل حقوقی همراه با تشریفات می باشد که در آن قانون گذار برای اینکه صحت آن را متوجه شود شرایطی را برای آن در نظر می گیرد و تا زمانی که این تشریفات را انجام ندهند طلاق انجام نمی شود. همچنین در طلاق نیز تمام حقوق زن به او تعلق خواهد گرفت. 

در حالی که در فسخ نکاح نیازی به تشریفات نمی باشد و تنها نیاز است که صاحب حق فسخ، اراده و کند و همجنین تنها با اراده او حق فسخ انجام خواهد شد و در صورتی که ازدواج فسخ شود مهریه به زن تعلق نخواهد گرفت.

بهترین وکیل طلاق در تهران:

برای اینکه بتوانیم در دعاوی مربوط به طلاق و خانواده بدون آسیب روحی و روانی از همسر خود جدا شویم باید به دنبال یک وکیل مجرب و متخصص در این زمینه باشیم که این یکی از مهم ترین اقداماتی است که می توانیم انجام دهیم. 

اینکه پیدا کردن یک وکیل مجرب در تهران کار سختی است درست است اما باعث می شود که پرونده حقوقی شما به بهترین شکل ممکن و به نفع شما و با کمترین آسیب انجام شود. 

بهترین وکیل طلاق در تهران را چگونه می توانیم پیدا کنیم؟

بهترین جایی که می توانید یک وکیل طلاق متخصص و کاربلد را پیدا کنید موسسه حقوقی حامیان عدالت می باشد. البته این نکته را به یاد داشته باشید که وکلایی هستند که می توانند به صورت انفرادی کار شما را انجام دهند و حتی می توانند بهترین وکیل به حساب بیایند اما باید حتما پرونده هایی قبلی آنها را به خوبی بررسی کرد و با توجه به انها تصمیم بگیریید که آیا پرونده را به او واگذار می کنیید یا خیر. 

 

 

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

تماس فوری 02144850335