مشاوره حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری:

021-44872230

021-44820428

021-44722230

021-44872231

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی 

مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی حضوری

 

مشاوره حقوقی در حامیان عدالت

 

وجود یک مشاوره حقوقی در هر زمینه ای، مسیر ما را به سمت موفقیت آسان تر و احتمال موفقیت ما را بیشتر می کند. زیرا پیچیدگی امور حقوقی و عواقب جبران ناپذیر و عدم آگاهی از آنها جای هیچ آزمون و خطایی را باقی نمی گذارد. مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری در تمام زمینه های لازم، نه تنها امکان موفقیت در حل اختلافاتی که نسبت به آنها آگاهی نداریم را به ما می دهد، بلکه ما را با تجربیات تعداد بیشتری از افراد مورد مواجهه با فرد مشاور آشنا می سازد.

بدون شک، تمامی افراد در تمامی شئونات زندگی خود به خصوص زندگی زناشویی، خانواده، کار، تعامل با افراد دیگر و … همواره با مسائل و مشکلات حقوقی برخورد می‌کنند. بنابراین، هر فردی برای حل مکشکلات حقوقی خود باید از یک فرد متخصص کمک بگیرد. مشاوره حقوقی یکی از بهترین راهکارهایی است که افراد می‌توانند نسبت به یافتن پاسخ سوالات حقوقی خود اقدام کنند.

با کمک مشاوره حقوقی، موکلین می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن یک آگاهی نسبت به مشکل حقوقی خود پیدا کرده و براساس آن راهنمایی‌های شخص مشاور و یا وکیل اقدام به طرح دعوی و یا پیگیری پرونده نمایند و علاوه بر این در صورت صلاحدید و یا تمایل پرونده خود را به وکیل بسپارند.

مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی حضوری | مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی آنلاین | مشاوره حقوقی حضوری

 

اگر میخواهید برای مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری با وکلای ما در موسسه حقوقی حامیان عدالت در تماس باشید می توانید با شماره هایی که در سایت وجود دارد تماس بگیرید یا فرم موجود در سایت را تکمیل و شماره تماس خود را برای ما بفرستید تا در کمترین زمان ممکن به سوال شما جواب داده شود. اگر می خواهید کارهای پروند خودتان را با راهنمایی وکیل حقوقی انجام دهید، پیشنهاد ما برای شما جذاب خواهد بود.

 یک مشاور حقوقی یا وکیل حقوقی می‌تواند نقش مهمی در زندگی افراد داشته باشد، اما تعداد کمی از افراد هستند که از کمک‌‌های مشاور حقوقی استفاده می‌کنند. مشاوره حقوقی تلفنی

اگر قصد امضای یک قرارداد را دارید بهتر است یک مشاور حقوقی تمامی شرایط قرارداد را بررسی کند تا مطمئن شوید به چیزی که می‌خواهید می‌رسید و هیچ چیز ناعادلانه‌ای را قبول نمی‌کنید. مشاوره حقوقی حضوری

 

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی آنلاین | مشاوره حقوقی حضوری

 

شرح وظایف مشاور حقوقی:

تهیه و تنظیم متن قراردادها و نظارت بر روند عقد آنها

ارائه اطلاعات لازم و انجام امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه ها، مزایده ها و ...

ارائه مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری به مدیران و کارکنان

بررسی و تنظیم اطلاعات لازم برای تهیه قوانین، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ...

انجام کلیه کارهای مربوط به ثبت، تغییرات در ساختار، انحلال شرکت ها و ...

جمع آوری اطلاعات لازم و استفاده از آنها برای دفاع از سازمان یا شرکت مربوطه در محاکم قضایی

رسیدگی به شکایات و دعاوی حقوقی و اداری

 مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی حضوری

 

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای پایه یک دادگستری:

021-44872230

021-44820428

021-44722230

021-44872231

 برای دریافت مشاوره حقوقی با بهترین وکیل و مشاور در تهران و پاسخ به سوالات حقوقی می توانید با موسسه حقوقی حامیان عدالت در تهران تماس بگیرید. وکلای حقوقی و مشاوران ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی شما عزیزان در تمام زمینه های حقوقی خانواده، طلاق، کیفری، قتل، بانکی، ملکی و... می باشند. 

 

مشاوره حقوقی آنلاین | مشاوره حقوقی تلفنی | مشاوره حقوقی حضوری

هیج مقاله ای در این دسته موجود نیست ، اگر نام زیر دسته ها نمایش داده می شود، آن ها شامل مقالاتی هستند.

اگر مؤسسه حقوقی حامیان عدالت توانسته در حل مشکلات حقوقی به شما کمکی کرده باشد می توانید با شماره هایی که در سایت درج شده تماس بگیرید تا وکلای ما پرونده حقوقی شما را به عهده گیرند. 

 

تماس فوری 02144820428